KMD-VKLSE GYŐR

  nyomtatási kép


. Körmendi DMTE - VKLSE GYÕR
27:31 (11:17)


Körmend, 50 nézõ
Vezette: Langné,Zsemberi

Körmend: Dévai A. -Esztergályos 8, Tóth 7/1, Horváth T. 2, Szalai 2, Kiskós 2, Németh 4/1. Csere: Boda, Legáth, Szõke 1, Stefanics 1
Edzõ: Belényes Jánosné.

Csapatunk ebben a fordulóban a jelenlegi legjobb összeállításában tudott kiállni a bajnokság második helyezettje ellen. Köztudott, hogy játékos állományunkban csak négy felnõtt korú játékos van a többiek az ifi meccseket is kénytelenek végig játszani. Az ellenfélrõl pont az ellenkezõje igaz. Kapuját a volt válogatott Hoffmann Beáta õrzi és a többiek sem "mai gyerekek". A mi szempontunkból jól kezdõdött a mérkõzés, a 10. percben még 5:3-ra vezettünk, de ezután Hoffmann percei következtek. A vendégcsapat fokozatosan elhúzott az elsõ játékrész végére. A második félidõben kapaszkodtunk de csak három gólra sikerült megközelíteni ellenfelünket, a kapusposzton sajnos eldõlt a mérkõzés. A vereség ellenére a lányok tisztesen helyt álltak.


Ifi: 23: 20 Gólok: Szõke, Kiskós, Galamb 5-5, Szalai 4, Legáth 2, Németh 1.

Az ifjúsági bajnokság harmadik és második helyén álló csapatok találkozóján megérdemelt körmendi siker született
.

TAO

1%


KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!


Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.
 

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!
 

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000