VASVÁRI E.D.S. UTÁNPÓTLÁS TORNA

  nyomtatási kép


Remekelt a Prágába készülő csapat!
A körmendi csapat 3. helyezést ért el a Vasváron rendezett EDS-KARDOS lány kézilabdatornán. A 91-92-ben született lányoknak kiírt kupán az egy korosztállyal fiatalabb csapatunk a 3. helyezést érte el. Első mérkőzésén kikapott a tornagyőztes SÁRVÁRI SPORTISKOLA csapatától, majd SZENTGOTTHÁRDOT verte.
A 3. helyért zajló mérkőzésen  VASVÁR csapatát győztele
Nagy örömünkre a torna legjobb kapusának Németh Bettinát választották.

 

eredmények:

KÖRMEND-SÁRVÁRI SPORTISKOLA     9-19

KÖRMEND-SZENTGOTTHÁRD              15-4

3.-4. helyért:

KÖRMEND-VASVÁR                                19-7

                   
kapusok: NÉMETH BETTINA, SZABÓ KINGA,
mezőny: NAGY ANETT (2), BICZÓ BOGLÁRKA (1),STEFANICS NOÉMI (15),GORZA KATA,GALAMB KATA,VÖRÖS DÓRA (3),RENDES KRISZTINA (12),VINCZE NIKOLETT (4),SZOMBATHELYI BETTINA (3), SÁLY VIKTÓRIA HORVÁTH BETTINA,

TAO

1%


KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!


Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.
 

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!
 

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000