PRÁGAI UTÁNPÓTLÁS TORNA

  nyomtatási kép


Szép sikert ért el  csapatunk a PRÁGAI NEMZETKÖZI KÉZILABDA TORNÁN. Az már biztos, hogy a 14. éve zajló tornán ennyi csapat még soha nem vett részt. A tavalyi 412 csapattal szemben idén már 472 -en neveztek.. Magyarországot a KÖRMENDI csapat képviselte. Egy-két érdekesség a tornáról:20 ország, 472 csapat, 150 bíró, 22 csarnok.

A hazaiakon kívül ott volt  DÁNIA 81, NÉMETORSZÁG 60 csapattal, de jelen lesznek AUSZTRIA, USA, BELGIUM, HORVÁTORSZÁG, FINORSZÁG, FRANCIAORSZÁG, OLASZORSZÁG, LITVÁNIA, LETTORSZÁG, NORVÉGIA, SZERBIA, SZLOVÁKIA, SZLOVÉNIA, SVÉDORSZÁG, SVÁJC és TUNÉZIA.
. Korosztályukban 43 csapat indult. A lányok csoportjukból továbbjutva a legjobb 16 között a 9. helyezést szerezték meg. A megszerzett hely eredményét az is jelzi, hogy olyan nagy egyesületek korosztályos csapata, mint a KK Zagreb, vagy a bécsi Hypo-NÖ is a körmendi lányok mögött végzett.

 

A 43 csapatot  7 csoportba osztották.

 csoport mérkőzéseink:

 

KÖRMEND-SLAVOJ PROTIVIN  (cseh)       4-6

KÖRMEND-DHK NYITRA (szlovák)            15-12

KÖRMEND-TK SAVEHOF  (svéd)                12-3

KÖRMEND-ITS UHARSKE    (cseh)              9-15

KÖRMEND-SOKOL KOBYLISY  (cseh)       15-7

KÖRMEND-ZRK ZAGREB (horvát)               8-7

 

Csoportunkból továbbjutottunk a legjobb 16 közé ,de ott egy szlovák csapat megállította a menetelésünket.

KÖRMEND-BRADLAN BREZOVÁ              14-22

Igy a tornán a 9. helyen végeztünk!!!!!

 

KÖRMENDI DÓZSA MTE FEZÕR CSAPATA

edző:  GALAMB ISTVÁN
1. NÉMETH BETTINA
2. SZABÓ KINGA
3. NAGY ANETT
4. BICZÓ BOGLÁRKA
5. GORZA KATA
6. STEFANICS NOÉMI
7. RENDES KRISZTINA
8. GALAMB KATA
9. VÖRÖS DÓRA
10. VINCZE NIKOLETT
11. SZOMBATHELYI BETTINA
12. SÁLY VIKTÓRIA

 

TAO

1%


KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!


Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.
 

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!
 

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000