30:25 (16:15)

Körmend
Nézõk száma: 50
Vezette: Markhard, Rákóczi

Körmend: Boda -Esztergályos 3, Tóth 14/2, Horváth 3, Szõke 1 ,Kiskós 3, Németh 4. Csere: Kónya, Szalai 2

Edzõ: Belényes Jánosné.

Az ötödik helyen álló bükiek ellen játszott csapatunk a 21. fordulóban. A mérkõzés 3. percéig fej-fej mellett haladtak a csapatok (3:3). A vendégcsapat percei következtek, Németh D. góljaival már háromgólos elõnyük volt a 17. percben. Innen állt fel a csapat, már a 25. percben Tóth vezérletével már kettõgólos elõnyünk volt, amibõl a szünetig egy gólt sikerült megõrizni. A második játékrész hazai nyomással kezdõdött a félidõ közepéig állandósult a két-háromgólos körmendi elõny, de egy hullámvölgy miatt az 51. percben már megint az ellenfélnél volt a vezetés (24:25). Innen szerencsére már csak egy csapat volt a pályán, ezek a hazaiak voltak, akik zsinórban hat góllal terhelték meg az ellenfél hálóját.

Ifi: 31: 24 (17: 12) Gólok: Szalai 9, Kiskós 6, Szõke 6, Németh 3, Galamb 3/3, Legáth 3/1, Holtay 1

TAO

1%

KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!

Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000