BRATISLAVA WINTER CUP

  nyomtatási kép


2005 JANUÁR 29-31 BRATISLAVA WINTER CUP

 

A körmendi lányok hat mér­kõzést játszottak, ebbõl hármat mindjárt az elsõ napon. Jól kép­zett ellenfeleket kellett legyõz­niük ahhoz, hogy az elsõ három helyezést eldöntõ küzdelemnek is részesei lehessenek. Az utazás fáradalmai, az elsõ nap késõ es­tébe nyúló kemény csatái és iz­galmai bizony elfárasztották a 12-13 éves lányokat. A második nap elsõ mérkõzésén még lát­szottak a bágyadtság jelei, de a lelkesedés és az edzõ határozott utasításai eredményessé tették a játékot. A csoportmérkõzéseket a második helyen zárták. Az utolsó napon a fináléban a har­madik helyért vívott küzdelem­ben legyõzvén ellenfelüket a bronzérmet szerezték meg.          
Vidám arcok, mosolygó sze­mek, boldogan körbetáncoló lá­nyok, akik - mint a nagyok - a harmadik helyért járó kupa átvé­telét követõen, az ünneplés tetõ­pontján a (gyerek)pezsgõt bontó Pista bácsi köré sereglettek. Akik ennek részesei lehettek, életre szóló élménnyel gazda­godtak. Ott és akkor jó volt körmendinek lenni, jó volt kézilab­dásnak lenni, jó volt körmendi kézilabdásnak lenni!

.

eredmények 92-93 :

 

KÖRMEND-SSK CÁDROVA       10-7

KÖRMEND-TJ LEHOTA             11-14

KÖRMEND-WAT ATZERDORF  14-8

1.-4. helyért

KÖRMEND-SSK CÁDROVA       7-10

3.-4.helyért

KÖRMEND-SZOMBATHELY       5-4

 

1.

©©K JRM Cádrova BA

 

 

2.

Hypobank Viede? (AUT)

 

 

3.

Kormendi Dosza MTE (HUN)

 

4.

Sportiskola Szombathely (HUN)

5.

©KP Bratislava

 

 

 

6.

TJ Lehota pod Vtá?nikom

 

7.

HK Slávia Partizánske

 

 

8.

WAT Atzerdorf Viede? (AUT)

 

9.

Z© Kr?méryho Nitra

 

 

 

 

88-89 csoport végeredménye:

1.

Hypobank Viede? (AUT)

 

2.

TJ Modranka Trnava

 

 

3.

©KP Bratislava

 

 

4.

ZVL Preąov

 

 

 

5.

©KP Banská Bystrica

 

6.

HK Slávia Partizánske

 

7.

©©K JRM Cádrova BA

 

8.

Kormendi Dosza MTE (MTE)

9.

TJ SOKOL Kobylisy II Praha

10.

A©K INTER Bratislava st.

 

Vidám arcok, mosolygó sze­mek, boldogan körbetáncoló lá­nyok, akik - mint a nagyok - a harmadik helyért járó kupa átvé­telét követõen, az ünneplés tetõ­pontján a (gyerek)pezsgõt bontó Pista bácsi köré sereglettek. Akik ennek részesei lehettek, életre szóló élménnyel gazda­godtak. Ott és akkor jó volt körmendinek lenni, jó volt kézilab­dásnak lenni, jó volt körmendi kézilabdásnak lenni!

TAO

1%


KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!


Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.
 

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!
 

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000