Legyen Görbicz Anita a világ legjobbja!

  nyomtatási kép
Görbicz Anita sikerekben gazdag karrierjében kiemelkedően eredményesnek számít a tavalyi esztendő. A Győri Graboplast ETO csapatkapitánya 2005-ben klubjával magyar bajnoki címet nyert, elhódította a Magyar Kupát és a második helyen végzett az EHF Kupában. Főszereplője volt a magyar válogatott szenzációs szentpétervári menetelésének, a világbajnoki bronzérem kivívásának. Nem véletlenül választották be a világbajnokság All Star csapatába is. A Nemzetközi Kézilabda Szövetség (IHF) és a World Handball Magazin ismét meghirdette szokásos éves szavazását A világ legjobb játékosa címre. A hölgyeknél a hivatalos jelöltek listáján Görbicz Anita mellett két román, egy holland, egy német, egy orosz és egy dél-koreai klasszis szerepel. Miután 2003-ban Radulovics Bojana, 2004-ben pedig Kulcsár Anita kapta a legtöbb szavazatot, Görbicz Anita sikere esetén egymás után harmadszor is magyar játékos nyerné el a kitüntető címet. Szavazzunk az IHF honlapján, hogy meglegyen a magyar mesterhármas!
Szavazatát itt adhatja le----->###
 

TAO

1%


KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!


Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.
 

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!
 

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000