nyomtatási kép

Körmendi DMTE- VKLSE Győr 22: 24 (11: 10)
Körmend  Nézők száma: 50
Vezette: Langné, Zsemberi

Körmend: Szépné -Szőke 2, Tóth 12/6, Horváth 1, Németh 3, Kiskós 2, Balogh 1. Csere: Esztergályos 1, Stefanics. Edző: Belényes Jánosné.

7 méteres dobás: 6/6 ill. 8/7
Sárga lap: 2 ill. 3   Kiállítás: 8 perc ill. 0 perc

A tabellán elfoglalt helyekkel (11. és 4.) ellentétben a két csapat végig szoros mérkőzés vívott. A hazai csapatból hiányzott Kovács, de újra a csapat rendelkezésére állt Esztergályos akiről sajnos a mérkőzés végén kiderült, hogy kézközépcsonttörést szenvedett. A mérkőzést mindkettő csapat kemény védekezéssel kezdte. Felváltva estek a gólok, jobbára a hazaiak vezettek egy-egy találattal. A második félidő is hasonlóan folytatódott. Az 50. percben 19: 19 volt az eredmény. Innen a vendégeknek sikerült 3 góllal meglépni, amiből kettőt sikerült a végére megtartani.

TAO

1%

KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!

Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000