Első hely a szentgotthárdi tornán

  nyomtatási kép

Elhozták a körmendi lányok Szentgotthárdról a kupát. Nem túl jó előjelekkel vágtunk neki a tornának, hiszen csak kilenc fővel képviseltettük magunkat sőt, az utolsó mérkőzésünket  több, mint egy hónapja játszottuk.
Az első mérkőzésen sima győzelmet arattunk a szentgotthárdi lányok ellen, majd következett a szombathelyi alakulat. Végig vezetve nyertük a mérkőzést, bár a végén három hetest hibáztunk, így az eredmény: egy gól lett a javunkra (13-12).
A torna legjobb játékosa Vincze Nikoletta lett.
Küzdeni tudásból ötös a lányoknak!
A csapat: Galamb István edző,   Szabó Kinga, Pránder Georgina, Török Vivien, Horváth Bettina, Bajzek Alexandra, Tóth Nóra, Gorza Kata, Rendes Krisztina, Vincze Nikoletta.
Képek a képtárban.

TAO

1%


KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!


Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.
 

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!
 

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000