I. Infosavaria Szivacskézilabda Torna

  nyomtatási kép

 

 

 


Negyedik helyen végzett a 96-os szivacskézilabda csapatunk a nyolc csapatot felvonultató Infosavaria tornán.
Vasvár és Szombathely II. csapatait simán vertük, majd következett az ország egyik legjobb csapata Nádasd. Nem bírtunk a rendkívül képzett játékosokkal és elvesztettük a találkozót. A harmadik helyért Szombathely csapatával mérkőztünk, de inkább birkóztunk. Végig partiban voltunk, felváltva estek a gólok ezen a sumó mérkőzésen. A végen a szerencse döntött a szombathelyi csapat javára. Sajnos ezen a tornán a szivacskézilabda leg alapvetőbb játékszabályát nem tartatta be az egyik bíró. Középkezdésnél a védekező csapat játékosai kötelesek a saját büntetőterületük előtt elhelyezkedni. Ez eredményezte azt, hogy az egyik pályán birkózás a másokon pedig kézilabda zajlott.

TAO

1%


KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!


Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.
 

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!
 

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000