Körmend- Nádasd közös csapat az ADIDAS bajnokságban!

  nyomtatási kép
A Magyar Kézilabda Szövetség az elmúlt évekhez hasonlóan a következő iskolai tanévben is meghirdeti az adidas Gyermekbajnokság és a  adidas-Student Comfort Szivacskézilabda Bajnokság országos felmenő rendszerű versenysorozatát. Minden korosztályban beneveztünk!
Részletek az utánpótlás oldalán.

TAO

1%


KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!


Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.
 

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!
 

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000