Találkozás Pálinger Katival!

  nyomtatási kép


A hét végén Győrben játszó Ifi-csapatnak nagy meglepetésben volt része. A meccs végén nagy örömmel  fedezték fel a közönség soraiban Pálinger Katalint, a világ egyik legjobb  kézilabda kapusát. Kati készségesen válaszolt az őt megrohamozó kömendi lányoknak, autogrammot osztogatott, sőt, az Ifi-csapat kapusával -aki  sérülés miatt maradt otthon - telefonon is beszélgetett.

TAO

1%


KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!


Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.
 

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!
 

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000