Győrújbaráti KSC-Körmendi DMTE

  nyomtatási kép

Győrújbaráti KSC - Körmendi DMTE- 24: 22 (12: 10)

Győrújbarát

Nézők száma: 60

Vezette: Budai, Erdélyi

 

Körmend: Seiler - Esztergályos 4, Szőke 2/1, Balogh E. 7/1, Horváth 3, Kiskós 5, Balogh 1/1.  

Csere: Sály, Belencsák, Biczó

Edző: Belényes Jánosné, Kalamár Péter

 

 

7 méteres dobás: 3/3 ill. 6/3

Sárga lap: 3 ill.3

Kiállítás: 6 perc ill. 0 perc

Végleges kiállítás: 0 ill. 0

 

   Körmendi góllal kezdődött a találkozó, de már akkor látható volt, hogy a durvaságot súroló védekezést nem kedvez a vendégeknek. A győrújbaráti idősebb játékosok csak szabálytalanul tudták megállítani a körmendi támadásokat, de az első félidőben megítélt hétméteresek értékesítése csak felemásra sikeredett (6/3). A 23. percre sikerült kiegyenlíteni, de a pihenőre a hazaiak vonulhattak kétgólos előnnyel. A második félidőben teljesen kicsúszott a mérkőzés a játékvezetők kezéből. A hazaiaknál állandósult  az egygólos vezetés. A körmendi csapat egy bajnokságra való verést kapott a hazai védőktől. Sérülés miatt előbb a Balogh testvérek kényszerültek pihenőre, majd Esztergályos dőlt ki a sorból. A mérkőzés végén a hazaiak örülhettek.

 

 

Ifi:Győrújbaráti KSC- Körmendi DMTE 16: 16 (8: 12)

 

Körmend: Németh B.- Vörös, Szőke 6/5, Biczó 1,  Legáth 1, Sály 5, Belencsák 2.

Csere: Horváth B., Kovács Zs., Dervalics K., Dervalics L., Herczeg Á. 1

Edző: Belényesné, Kalamár

 

7 méteres dobás: 5/4 ill. 7/5

Sárga lap: 3 ill. 1

Kiállítás: 4 perc ill. 4 perc

 

 

 A második félidő "gólínsége" (4 gól), csak döntetlenhez volt elegendő.  

TAO





1%


KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!


Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.
 

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!
 

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000