Körmendi DMTE- Kinizsi Bank Tapolca VSE 27 : 33  ( 14 :18 )

Körmend

Nézők száma: 50

Vezette: Kertész, Schmal

Körmend: Seiler -Galamb K.1, Tóth 6/1, Horváth T. 3, Dévai K., Kiskós 6, Balogh A.

Csere: Dévai A., Németh, Szoták 11/4, Vincze, Szőke.

Edző: Belényes Jánosné

7 méteres dobás: 7/5 ill. 5/5

Sárga lap: 3 ill. 3

Kiállítás: 2 perc ill. 10 perc

A szombati országos kick-boksz döntők miatt, a vasárnapi matiné a kézis lányoknak maradt, a délután pedig a kosárlabdázóké lett. A hazaiaknak a felzárkózás, a vendégeknek a győzelem esetén az első hely volt a cél. Az első félidő kiegyenlített küzdelemmel kezdődött, de a vége a vendégeké volt, és így ők vonulhattak négygólos előnnyel pihenőre. A második játékrész elején robbantott a Körmend. A 39. percben már ők vezettek kettő góllal. A Tapolca áttért kettős emberfogásra, kivették Tóthot és Horváthot, amivel a hazaiak nem tudtak mit kezdeni. Az utolsó tíz percre szétesett a körmendi támadójáték, melynek eredménye 0:5.

Az eredmény alakulása:

5.perc:  2:4                             35.perc: 19:21

10.perc:  7:6                             40.perc: 23:22

15.perc:  8:7                             45.perc: 25:26

20.perc:  9:7                             50.perc: 27:28

25.perc:12:14                           55.perc: 27:31

Ifi: Körmendi DMTE - Kinizsi Bank Tapolca VSE  30:35 (16:17 )

Körmend: Nagy P.- Nagy A. 2, Szőke 2, Galamb K. 4, Biczó 4, Galamb E., Vincze 7/2

Csere: Csiszár , Vörös, Horváth B. 1, Szoták 6/1, Kovács Zs., Kovács B. 2, Herczeg Á. 2

7 méteres dobás: 5/3 ill. 7/6

Kiállítás: 6 perc ill. 12 perc

Szikrázó mérkőzésen jó kezdet után nem várt vereség.

5.perc:  3:1                             35.perc: 20:22

10.perc:  7:5                             40.perc: 22:25

15.perc: 11:7                            45.perc: 23:29

20.perc: 13:10                          50.perc: 25:30

25.perc:14:13                           55.perc: 30:33

TAO

1%

KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!

Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000