Lenti - Körmendi Dózsa MTE 30:24 (16:9)

  nyomtatási kép

Lenti - Körmendi Dózsa MTE   30:24 (16:9)

NB III-as kézilabda bajnokság

Lenti, 50 néző

Vezette: Vida, Doszpoth

 

Körmend: Seiler, Dévai K. 2, Tóth B. 7,  Szőke 1, Németh A. 2, Szoták 6, Kiskós 2  

Csere: Bertai Anett (kapus), Sály 4, Nagy,   

Edző: Horváth Tímea

 

Sárga lap: 3 ill. 1

2 perc: 6 perc ill. 2 perc

Hetes: 4/4 ill. 4/4

 

A 7. fordulóban - a hazaiak kérésére elhalasztott - idegenbeli rangadóra került sor a két ez idáig veretlen csapat között. Az első félidő eleje kiegyenlített küzdelmet hozott, majd a félidő közepén meglépett a Lenti 5 góllal (12:7). Innentől a körmendiek játéka akadozott. A nem szabványos pályán nem tudták saját játékukat játszani, kényszermegoldásokba kellett belemenniük. A hazaiak kapuját viszont nagyon jó teljesítménnyel védte Tállainé. A második félidőben is maradt a különbség, igaz a vendégeknek voltak fellángolásai, de nem tudtak közelebb kerülni riválisukhoz, így a Lenti otthonából nem sikerült elhozni a 2 pontot.

 

Az NB III-as bajnokság további mérkőzéseiről a következő címen olvashatnak a kedves érdeklődők:

http://www.somogysportja.hu/

Jó olvasgatást kívánunk.

Hajrá Körmend!

TAO

1%


KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!


Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.
 

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!
 

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000