Botfa LSC - Körmendi Dózsa MTE 24: 35 (13:23)

  nyomtatási kép

Botfa LSC - Körmendi Dózsa MTE   24: 35 (13:23)

NB III-as kézilabda bajnokság

Zalaegerszeg, 50 néző

Vezette: Horváth N., Gyulasi

 

Körmend: Seiler, Sály 4/1, Tóth B. 5,  Szőke 5 , Németh A. 9/2, Szoták 8, Kiskós 3

Csere: Bertai Anett (kapus) , Bertai Alexandra, Herczeg 1. Horváth B.,

Edző:Horváth Tímea

 

Sárga lap: 2 ill. 1

2 perc: 4 perc ill. 6 perc

Hetes: 4/3 ill. 3/3

 

Nem túl jó előjelekkel várta a mérkőzést a körmendi csapat. Dévai Kata iskolai elfoglaltsága miatt nem tudott a csapat rendelkezésére állni, Nagy Anett és Vincze Nikolett sérüléssel küzd, Szőke Annamária pedig betegen vállalta a játékot.

Ennek ellenére a vendégek kezdtek jobban, de az egész mérkőzésre jellemző hullámzó játékuknak köszönhetően csak 9 gólos előnnyel tértek szünetre. A második félidő kiegyenlített játékot hozott, a vendégek sok technikai hibát követtek el. A rendkívül szimpatikus és lelkes hazaiak nem adták fel és a mérkőzés végéig becsületesen küzdöttek. A vendégek, még ha nem is kitűnő játékkal, de győzelemmel búcsúztak az őszi szezontól. A Lenti csapata után a tabella második helyén várják a tavaszi folytatást.

TAO

1%


KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!


Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.
 

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!
 

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000