Balatonszemes KSE - Körmendi Dózsa MTE 31: 26 (17:11)

  nyomtatási kép

Balatonszemes KSE - Körmendi Dózsa MTE   31: 26 (17:11)

NB III-as kézilabda bajnokság

Balatonszemes, 50 néző

Vezette: Bán- Farkas, Markhard

 

Körmend: Seiler, Dévai 2, Tóth B. 5/1,  Szőke 5 , Németh A. 2, Vincze 6/2, Kiskós 4  

Csere: Bertai Anett (kapus) Herczeg , Horváth 1

Edző:Varga Andrea

 

Sárga lap: 3 ill. 3

2 perc: 10 perc ill. 2 perc

Hetes: 3/3 ill. 4/3

 

Nem várták túl jó előjelekkel a körmendi lányok a soron következő bajnoki mérkőzésüket. Az idegenbeli rangadón hiányzott Szoták egészségügyi, Sály pedig családi okok miatt. Ezen kívül Seiler kapus betegséggel küzdött a héten, illetve az edzések is nehézségbe ütköztek teremproblémák miatt.

Villámrajtott vett a hazai csapat. A 12. percben már 8:2-re vezettek a megilletődötten kezdő vendégek ellen. A Körmend egy időkéréssel próbálta rendezni a sorokat, ami némiképp sikerült, így a félidőre 6 gólos előnnyel térhetett a balatonszemesi csapat. A második félidő első felében még nőtt a különbség, de aztán harcolni tudásból jelesre vizsgáztak a vendégek, így sikerült visszaállítani a 6 gólos különbséget.

 

Varga Andrea: Az első 12 percben az ellenfél 8:2-re vezetett, ami végig megmaradt. Ez betudható a megilletődöttségnek, és a pályából illetve annak szélességéből - számunkra - hiányzó 1 - 1 méternek, mely befolyásolta a szélsőjátékunkat. Ezt az előnyt nem szabad a Balatonszemesnek hazai pályán megadni. A második  félidőben nyújtott játékunk, - főleg küzdeni tudásban -az igazi tudásunkat tükrözte. Gratulálok a Balatonszemes játékosainak.

TAO

1%


KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!


Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.
 

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!
 

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000