Kadarkút KSE - Körmendi Dózsa MTE 20: 29 (09:11)

  nyomtatási kép

Kadarkút KSE - Körmendi Dózsa MTE   20: 29 (09:11)

NB III-as kézilabda bajnokság

Kadarkút, 100 néző

Vezette: Rákóczi, Szanfi

 

Körmend: Seiler, Sály, Tóth B. 6,  Szőke 6, Németh A. 1, Szoták 8/1, Kiskós 2  

Csere: Bertai Anett (kapus), Bertai Alexandra, Vincze 6, Dévai

Edző: Kiskós Kitti

 

Sárga lap: 3 ill. 2

2 perc: 4 perc ill. 4 perc

Hetes: 3/2 ill. 2/1

 

A vendég körmendi lányok, a rendkívül hideg, szeles időjárás és a szokatlan betonos pálya miatt nagyon nehezen lendültek játékba. A hazaiak bátran és jól játszottak, így két góllal is elhúztak. Az első félidő második felében aztán már a vendégek javára állt ez a különbség. A második félidő elején még felváltva estek a gólok. A Kadarkút csapata elkezdett fáradni, ezt pedig a körmendiek kihasználták és sok gyors indításoknak köszönhetően növelték előnyüket, melyet a mérkőzés végéig meg is tartottak. A rendhagyó körülmények ellenére végül magabiztosan gyűjtötték be a körmendiek a két bajnoki pontot.  

TAO

1%


KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!


Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.
 

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!
 

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000