Kutas NKC- Körmendi Dózsa MTE 29: 27 (14:15)

  nyomtatási kép

Kutas NKC- Körmendi Dózsa MTE   29: 27 (14:15)

NB III-as kézilabda bajnokság

Nagyatád, 50 néző

Vezette: Balaskó, Jüngling

 

Körmend: Bertai Anett, Pataki K. 1, Tóth B. 10/5, Horváth T. 2 , Vincze 1, Szoták 8, Kiskós 5

Csere: Bertai Alexandra

Edző: Varga Andrea

 

Sárga lap: 2 ill. 3

2 perc: 16 perc ill. 14 perc

Hetes: 16/12 ill. 7/5

 

A körmendi lányok második idegenbeli mérkőzése is hatalmas rangadónak ígérkezett, mivel Vízvári Tímea munkahelyi elfoglaltság, Németh Anita és Dévai Katalin pedig térdsérülés miatt nem tudott a csapat rendelkezésére állni.

Rangadóhoz méltóan kezdődött a találkozó, hol az egyik, hol a másik csapat vezetett, de jelentős előnyre egyik fél sem tudott szert tenni, mégis a vendégek tértek egy gólos előnnyel pihenőre. A második félidőben sem változott a játék képe. A körmendi lányok védekezésben és támadásban is sokat hibáztak, így - eredményes szélsőjátékának köszönhetően -  a remek formában játszó hazai csapat szerezte meg a két pontot.

 

Varga Andrea: Az a tény, hogy játékosok fizikálisan nem fáradnak el egy mérkőzésen, minősíti a mérkőzés iramát. Az ellenfél a második félidőben mindkét szélről nagyon eredményesen tudott játszani, ami a kapott 14 büntetővel együtt azt mutatta, hogy van még javítanivalónk a védekezésünkön.

 

Hajrá Körmend!

 

TAO

1%


KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!


Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.
 

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!
 

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000