Körmendi Dózsa MTE- Vonyarcvashegy SE 47:13 (26:8)

  nyomtatási kép

Körmendi Dózsa MTE- Vonyarcvashegy SE   47:13  (26:8)

NB III-as kézilabda bajnokság

Körmend, 50 néző

Vezette:Mesterházi László, Fancsali Ferenc

 

Körmend: Vízvári, Bertai Alexandra 5, Tóth B. 3, Horváth T. 3, Vincze 12/1, Szoták 12, Kiskós 9/1

Csere: Vincze V., Pataki 2, Horváth B. 1

Edző: Varga Andrea

 

Sárga lap: 1 ill. -

2 perc: 4 perc ill. 4 perc

Hetes: 2/2 ill. 3/3

 

A körmendi lányok hétvégi ellenfele a még nyeretlen Balaton-parti alakulat volt. Ennek tükrében kezdődött a találkozó, a hazaiak lerohanásos góljaiknak köszönhetően már az első félidő végére tetemesebb előnyre tudtak szert tenni. A második félidőben sem változott a játék képe. Örömteli, hogy a második játékrészben a 21 lőtt gól ellenében mindössze ötször voltak eredményesek a vendégek.

 

Varga Andrea: Serdülő csapatunk a felnőtt mérkőzést követően játszott mérkőzést, ezért ma a fiatalok nélkül játszottuk végig a bajnoki találkozót. A második félidőben újabb védekezési variációkat tudtunk gyakorolni, amik még hasznosak lehetnek a csapat későbbi mérkőzésein.

 

Hajrá Körmend

 

 

 

TAO

1%


KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!


Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.
 

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!
 

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000