Kéthely SE- Körmendi Dózsa MTE 29:26 (15:11)

  nyomtatási kép

Kéthely SE- Körmendi Dózsa MTE   29:26 (15:11)

NB III-as kézilabda bajnokság

Marcali, 50 néző

Vezette: Balaskó, Jüngling

 

Körmend: Vízvári, Bertai Alexandra, Tóth B. 3, Horváth 2, Vincze N. 4/1, Szoták 6, Kiskós 7/2

Csere:Vincze V 1/1, Pataki 3

Edző: Varga Andrea

 

Sárga lap: 3 ill. 1

2 perc: 8 perc ill. 2 perc

Hetes: 6/2 ill. 9/4

 

Az utolsó őszi fordulóban a tabellát vezető körmendi lányok a második Kéthely otthonában vendégeskedtek.

Nem indult jól a találkozó, hiszen a hazaiak villámrajtot vettek és 10 perc alatt 6 gólos előnyre tettek szert. (10. perc: 7:1). Ezután ébredt csak a vendég alakulat, de a félidő végéig sok hibájának köszönhetően csak két gólt tudott lefaragni a hátrányából.

A második félidőben kiegyenlített küzdelem folyt a pályán, többször is volt 3 gólos különbség, de közelebb nem tudott lépni a Körmend, így elszenvedték második vereségüket a bajnokságban.

 

Varga Andrea: Sajnos a csapat "bent maradt az öltözőben", ezért az első 10 perc eldöntötte a két pont sorsát. Nagyon sok volt a technikai hiba, valamint az 5 kihagyott 7 m-es. Hiába hozta a csapat a második félidőt döntetlenre, sajnos az már csak az eredmény kozmetikázására volt elegendő. Úgy gondolom, nem fogunk unatkozni a bajnokság szünetében sem.

 

Hajrá Körmend!

 

TAO

1%


KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!


Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.
 

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!
 

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000