Körmend: Seiler,Balogh E. 9/2 Tóth 7/1 Németh A. 4 Szõke 2 Kiskós 4 Nagy A.
Csere: Szokták, Dévai K. 1 Galamb K. 1, Nagy P. (kapus)

Sárvár: Takács, Kertész 5, Soós 5/1, Pupp 4, Zsohár 8/5, Molnár B, Horváth H. 6
Csere: Varga D.
Edzõ: Vilics Tamás

Sárga lap: 3 ill 3
2 perc: 2 perc ill. 4 perc
Hetes: 4/3 ill 7/ 6

A vendégek két meghatározó játékosuk Bõsze és Golovko nélkül vágtak neki a megyei rangadónak. A hazaiaknál Horváth Tímea nem tudott még játékra jelentkezni.
A mérkõzés elején felváltva estek a gólok, majd elhúzni látszott a Sárvár, de a körmendiek idõbe észbe kaptak kiegyenlítettek, sõt meg is léptek riválisuktól. ( 16. perc 11:8) Magabiztosnak látszó elõnyüket az 50. percig tudták tartani, amikor is robbantott a Sárvár, 6 gólt szerzett zsinórba, védekezésükben remekelt Takács kapus. Így a mérkõzés vége pontosztozkodás lett.

Eredmények alakulása

05. perc: 3:3 35. perc: 21:17
10. perc: 5:7 40. perc:23:18
15. perc: 10:8 45. Perc: 24:21
20. perc: 14:10 50. perc: 26:23
25. perc: 16:10 55. perc: 27:28
30. perc: 18:14 60. Perc: 28:28

Ifi:

Körmendi Dózsa MTE - Sárvári Kinizsi SE
19:19 (6 :11)

Körmend: Nagy P., Dévai K. 2 Szõke A. Galamb K. 2 Szokták 5 Galamb E. 3. Nagy A. 3
Csere: Herczeg Zs. Horváth E. (kapus) Góth E. 1 Horváth Sz. 1. Horváth B. 2
Edzõ: Kiskós Kitti

Két perc: 0 ill 2 perc

Gólszegény mérkõzésen jó hajrának köszönhetõen szerencsés pontszerzés.

TAO

1%

KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!

Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000