nyomtatási kép

Körmendi Dózsa MTE- Móri KSC   32:35  (17:14)

Körmend, 50 néző

Vezette: Antal, Antalné

Körmend: Seiler, Balogh E. 7 Tóth 10/2  Németh A. 3/2 Szőke 4 Kiskós 5 Vincze N.  1

Csere: Szoták 2, Dévai K.  Dévai A. (kapus)

Játékos-edző: Kiskós Kitti

Sárga lap: 3 ill 3

2 perc: 8 perc ill. 12 perc

Hetes: 6/4 ill. 12/12

Az alsóházi rangadó elején felváltva estek a gólok, majd a vendégek egy 6:0-s rohammal elhúztak a körmendiektől, akik egy időkérés után rendezték soraikat és nemhogy felzárkóztak, de a szünetig 3 gólos előnyre is szert tettek. A második félidő elején még tartották magukat a hazaiak, de a móriak folyamatosan felzárkóztak, a 49. percben már a vezetést is átvették. Itt megállt a körmendi gépezet, a vendégek folyamatosan elhúztak és tetemes előnyre tettek szert. (55. perc: 32:27) Innentől a körmendi lányok már csak kozmetikázni tudtak az eredményen.

Eredmények alakulása:

5. perc: 4:2                                                 35. perc: 20:17

10. perc: 7:5                                               40. perc: 21:17

15. perc: 7:9                                               45. Perc: 22:22

20. perc: 9:12                                              50. perc: 25:26

25. perc: 14:13                                            55. perc: 27:32

30. perc: 17:14                                            60. Perc: 32:35

Ifi:

Körmendi Dózsa MTE - Móri KSC 32:23 (18 :10)

Körmend: CSISZÁR , DÉVAI K. 4 HORVÁTH B.. 3 SZŐKE A. 3  SZOTÁK 9 VINCZE N. 8/2, GERENCSÉR 4/1

Csere: VINCZE V. , SZŐCS 1, BOKOR, HUSZÁR

Edző: Kiskós Kitti

Két perc: 6 ill 8 perc

Hetes: 7/3 ill. 3/1

A megfiatalított ifjúsági csapat csupa szív játékkal megérdemelt győzelmet aratott.

TAO

1%

KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!

Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000