Celldömölk - Körmendi DMTE 38:32 (17:10)

nyomtatási kép

CVSE MÁVÉPCELL - Körmendi Dózsa MTE 38:32  (17:10)

Celldömölk, 50 néző

Vezette: Horváth, Jancsó

Körmend: Seiler (kapus), Balogh E. 8/2, Tóth 9, Németh A., Szőke 1, Kiskós 4, Vincze,

Csere: Szoták 8, Dévai K., Dévai A. (kapus), Sály 2

Játékos-edző: Kiskós Kitti

A hazai csapat már az első félidő felére 5 gólos előnyre tett szert, melyet meg is toldott még két góllal a félidő végéig a sok lövést hibázó, körmendi lányokkal szemben. A második félidő eleje is a hazaiaké volt így a 40. percben már 10 góllal vezettek (24:14). Ezután a körmendiek percei következtek, Tóth, Balogh és Szoták rendre betalált átlövésből, de a hazaiak gyors gólokkal tartották magabiztos vezetésüket, így a vendégeknek csak az eredmény kozmetikázására futotta.

Sárga lap: 3 ill 3

Kiállítás: 4 perc ill. 4 perc

Hetes: 2/2 ill 2/ 2

Eredmények alakulása

5. perc: 3:2                                                  35. perc: 20:12

10. perc: 7:3                                                40. perc: 24:14

15. perc: 10:5                                              45. Perc: 28:19

20. perc: 12:5                                              50. perc: 30:24

25. perc: 15:7                                              55. perc: 35:26

30. perc: 17:10                                            60. Perc: 38:32

Ifi:

CVSE MÁVÉPCELL - Körmendi Dózsa MTE 26:35 (13 :19)

Körmend: Csiszár (kapus), Herczeg Zs.1, Dévai K. 5, Szőke 4, Szoták 11, Horváth B. 6, Sály 2

Csere: Bertai (kapus), Bokor, Huszár, Pataki 1,

Edző: Kiskós Kitti, Csiszár Miklós

Két perc: 4 ill 6 perc

Hetes: 4/3 ill. 5:3

Jól és néha kifejezetten tetszetősen játszó fiatalok megérdemelt győzelmet arattak.

TAO

1%

KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!

Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000