Körmendi Dózsa MTE- Győri ETO KC 26:38 (12:19)

nyomtatási kép

Körmendi Dózsa MTE- Győri ETO KC   26:38  (12:19)

Körmend, 50 néző

Vezette: Akácsos, Nagyvizeli

Körmend: Seiler, Dévai K. 2, Tóth 2, Németh A. 1 Balogh E. 11/4, Szoták 4 Kiskós 3

Csere: Sály 1, Dévai A. (kapus), Vincze 1, Nagy A. 1, Horváth B. 1, Szőke

Játékos- edző: Kiskós Kitti

Sárga lap: 2 ill 3

2 perc: 6 perc ill. 6 perc

Hetes: 6/4 ill 6/ 6

A vendég csapat a mérkőzés elején már magához ragadta a kezdeményezést és az első félidő közepére már 6 gólos előnyre tett szert, (16. Perc 6:12) melyet a félidő végéig sikerült megtartani. A második félidőben sem változott a játék képe. A győriek sok könnyű gólt szereztek és ezzel magabiztosan szerezték meg a két pontot.

Eredmények alakulása

5. perc:  2:5                                                  35. perc: 16:23

10. perc:  4:10                                                40. perc: 18:26

15. perc:  6:11                                                45. Perc: 20:29

20. perc: 10:13                                               50. perc: 23:32

25. perc: 11:16                                               55. perc: 25:34

30. perc: 12:19                                               60. Perc: 26:38

TAO

1%

KEDVES SZÜLŐK, TÁMOGATÓK,SZIMPATIZÁNSOK!

Egyesületünk a Körmendi DMTE jogosult az 1%-okra, amelyeket Önök adózáskor ajánlhatnak fel. Ezzel is szeretnénk  gyesületünk körülményeit javítani. Ezek a kisebb-nagyobb összegek óriási jelentőséggel bírnak, tényleg sokat segíthetnek szakosztályunknak.

KÖSZÖNETTEL VÁRJUK ADÓJUK 1%-ÁT! KÉRJÜK EGYESÜLETÜNKET JELÖLJÉK MEG KEDVEZMÉNYEZETTKÉNT!

Szervezet neve:  Körmend DMTE

Szervezet címe: 9900 Körmend Sport utca 1.

Adószám: 19893369-1-18

Bankszámlaszám: 72100275-11059479-00000000