Körmendi DMTE - Alsóõrsi SE
25: 29 (12: 15)

Körmend, 50 nézõ

Vezette: Erdélyi, Lipót

Körmend: Boda. -Esztergályos 6, Tóth 12/7, Horváth T. 1, Szõke 2, Kiskós 1, Németh 2. Csere: Dévai A. Legáth, Galamb 1 , Stefanics

Edzõ: Belényes Jánosné.

Ebben a fordulóban a nyolcadik helyen álló nálunk hat ponttal többet gyûjtõ Alsóõrs gárdája volt az ellenfelünk. A mérkõzés kezdete fej-fej melletti küzdelmet hozott. A 17. percig csupán kétgólos elõnyt tudtunk szerezni, amit sikerült 10 perc alatt háromgólos hátránnyá változtatni. A második játékrészben a védelmünk és a kapusaink továbbra sem bírtak az ellenfél átlövõikkel, akik közül a volt NB I-es Gabnai 14 és Németh Csilla 5 góllal terhelte meg a hazai hálót. A 39. perc 17: 25 eredményén már csak szépíteni lehetett.

Ifi: 31: 29 Gólok: Galamb 9/6, Szalai 7, Szõke 5, Németh 5, Stefanics 3, Kiskós 2