Körmendi DMTE - SZESE
20:22 (9:12)

Körmend. Nézõk száma: 50
Vezette: Ács, Báder

Körmend: Boda. -Esztergályos 8, Tóth 4/1, Horváth 4/2, Szalai, Kiskós, Németh 1. Csere: Kónya, Dévai A. Szõke 2, Legáth, Galamb 1/1 , Stefanics.
Edzõ: Belényes Jánosné.

A tizedik és a harmadik helyen álló együttesek párharcában a vendég gyõriek ragadták magukhoz a kezdeményezést, hisz a 4. percben már 0:3 állt az eredményjelzõn. Ezt az elõnyüket sajnos a félidõ végéig meg tudták õrizni, nem sikerült közelebb kerülni hozzájuk. A második játékrészt jól kezdte a csapat. A 38. percben már nálunk volt egy gólos elõny. Innen fej- fej mellett haladtak a csapatok, de egy rövidzárlat miatt az 53. percben már 17:20 volt az eredmény, és innen már nem sikerült fordítani.

Ifi: 30:21 (17:9) Gólok: Kiskós 7/1, Szõke 6, Németh 4/1, Szalai 4, Galamb 4/3, Belencsák 2, Stefanics1, Legáth 1, Rendes1.