Ajka KK - Körmendi DMTE
28: 24 (12: 11)

Ajka, nézõk száma: 100
Vezette: Békési, Hoffbauer
Körmend: Boda-, Esztergályos 3, Tóth13/5, Horváth T 2, Szalai, Kiskós 4, Németh. Csere: Kónya, Szõke 2, Legáth. Edzõ: Belényes Jánosné
Az utolsó fordulóban a tabella végén elhelyezkedõ ajkaiakhoz látogatott a csapat. A mérkõzés a hazaiak szempontjából óriási jelentõséggel bírt, hisz egy gyõzelemmel a Tapolcán vereséget szenvedõ Sárvár elé kerülhettek. A mi csapatunknak a 10. hely már biztosított volt. Hátrányt jelentett, hogy az ifjúsági mérkõzés volt elõbb, és így az ifisták már egy mérkõzéssel a lábukban álltak fel a kezdéshez. Az elsõ játékrész egyenlõ küzdelmet hozott a csapatok felváltva egy-két gólos elõnyre tudtak csak szert tenni. A második félidõ eleje szintén fej-fej melletti küzdelmet hozott. A 24. perctõl az ajkai csapat
(Hoffbauer játékvezetõ és a körmendi csapat asszisztálásával) fokozatosan elhúzott és az 51. percig jelentõs elõnyre tett szert(25:18). Innen még egy 4:0 sorozattal még sikerült közelebb kerülni, de már többre nem volt idõ.

Ifjúsági mérkõzés:

Ajka KK -Körmendi DMTE
24: 23 (13: 14)

Gólok: Legáth 7/3, Németh 4/1, Galamb 4/3, Szõke 3, Kiskós 2, Szalai 2, Földes 1.