VKLSE Győr- Körmendi DMTE 29:24 (14:11)
Győr
Nézők száma: 150
Vezette: Radnai, Szalai
Körmend: Szépné -Szőke 1, Tóth 6/4, Horváth 2, Németh 7/3, Stefanics 2, Kiskós 2.
Csere: Szalai 3, Legáth, Galamb, Balla 1. Edző: Belényes Jánosné.

7 méteres dobás: 3/3 ill. 8/7
Sárga lap: 2 ill. 3
Kiállítás: 8 perc ill.4 perc
Kizárás: 0 ill. 1

Az első félidő rosszul kezdődött a körmendiek számára, hiszen már az 5. percben 4:0 mutatott az eredményjelző. A folytatásban viszont ők produkáltak egy ugyanilyen szériát. A 23. percig fej-fej mellett haladtak a csapatok, de a fordulásig a hazaiaknak sikerült háromgólos előnyre szert tenniük. Szünet után állandósult a győriek 3-4 gólos vezetése, majd a sorozatos sérüléshullám és egy kettős kiállítás reménytelené tette helyzetüket a végig jó ritmusú mérkőzésen.

Ifi: VKLSE Győr - Körmendi DMTE 33: 22 (21: 8)

Körmend: Németh- Szőke 2, Szalai 2, Kiskós 9/3, Legáth 2, Stefanics 2, Galamb 5/2. Csere: Vörös, Szabó, Belencsák. Edző Belényes Jánosné

7 méteres dobás: 10/9 ill.9/5
Sárga lap: 3 ill. 1
Kiállítás: 16 perc ill. 8 perc

A győri csapat már az első félidőben eldöntötte a mérkőzést, a rengeteg hibát elkövető körmendiek ellen.