Körmend: Szépné -Esztergályos 5, Tóth 9/4, Horváth 6/1, Szőke 3 ,Kiskós 3,
Németh 3/1. Csere: Stefanics 4/1, Galamb, Legáth.  Edző: Belényes Jánosné.

7 méteres dobás: 9/7 ill. 7/3
Sárga lap: 3 ill. 3
Kiállítás: 12 perc ill. 6 perc

Mindkettő csapat számára létfontosságú volt a mérkőzés, mert még egyik gárda sem szerzett pontot. A 10. percig felváltva estek a gólok, következő 10 perc viszont egyértelműen a Körmendé volt. Hétgólos előnyre tettek szert, amit a fordulásig kilencre növeltek. A második játékrészben Belényesné a hazaiak edzője megnyugtató vezetésnél a fiatalabb játékosokat is bevetette, de még  a vendégek így sem tudták szorossá tenni a mérkőzést.

Ifi: Körmendi DMTE- KK Ajka  22: 26 (11: 11)

Körmend: Németh - Belencsák, Legáth, Szőke 2, Kikós 6/3, Stefanics 6/2, Galamb 2. Csere: Szalai 6, Vincze, Sály, Biczó, Vörös. Edző: Belényes Jánosné

7 méteres dobás: 11/5 ill.2/2
Kiállítás: 2 perc ill. 10 perc

Rossz kezdés után (8. perc 0:3), fokozatosan feljöttek a hazaiak, majd a vezetést is átvették. A fordulásnál egál volt az eredmény. A második félidőt jobban kezdték az ajkaiak, négygólos előnyüket még sikerült a körmendi fiataloknak ledolgozni. Egy újabb hullámvölgy és a kihagyott 6 darab büntető megpecsételte sorsukat.