2005-11-13 18:40:54

Közút Vasvár VSE- Körmendi DMTE 39:21 (19:13)
Vasvár         Nézők száma: 120
Vezette: Kovács, Szakatics

Körmend: Szépné -Szőke 3, Tóth 9/5, Horváth 1, Németh 5/1, Stefanics 2, Kiskós 1.
Csere: Legáth. Edző: Belényes Jánosné.

7 méteres dobás: 5/5 ill. 8/6                  Sárga lap: 2 ill. 2
Kiállítás: 8 perc ill.2 perc                       Kizárás: 0 ill. 0

A 10. fordulóban a körmendi csapat a listavezető otthonába látogatott. Az előjelek nem voltak biztatóak számukra, hisz megint csak négy felnőtt korú játékos állt csak Belényesné rendelkezésére. A keretet kipótló ifisták között, pedig már volt olyan is, akinek már aznap a gyermek bajnokság miatt már négy meccs volt a háta mögött. A hazaiaknál viszont tovább bővült a keret, a vasi és zalai játékosok mellé győri is csatlakozott. A félidő első harmadát még jól bírta a vendégcsapat, ekkor még 4:4 volt az eredmény. Ezután Tóthra kijöttek emberfogásra, a védekezésbe is egyre több hiba csúszott és így már hatgólos vasvári vezetés volt a félidőben. A második félidő hat hazai góllal kezdődött, amire csak a nyolcadik percben érkezett a körmendi válasz. A vasváriak lendületét továbbra sem tudták megtörni a vendégek, így nem lehetett elkerülni a súlyos vereséget.

Ifi: Közút Vasvár VSE - Körmendi DMTE 24: 30 (16: 15)

Körmend: Németh- Belencsák 2, Szőke 6/1, Kiskós 11, Legáth 2/1, Stefanics 2/1, Galamb 1/1. Csere: Szalai 6/2, Sály, Vincze. Edző: Belényes Jánosné

7 méteres dobás: 9/3 ill.9/6         Sárga lap: 3 ill.3
Kiállítás: 16 perc ill. 4 perc

A első félidőben a vasvári csapat alaposan meglepte a  vendégeket. A második félidő viszont már a körmendieké volt.