2005-11-21 06:36:17

Körmendi DMTE - Alsóőrsi SE  27:28 (12:13)
Körmend       Nézők száma: 60
Vezette: Hofbauer, Békés

Körmend: Szépné -Esztergályos 4, Tóth 10/5, Horváth 1, Szőke 2, Kiskós 2,Németh 6. Csere: Tahin 2.  Edző: Belényes Jánosné.

7 méteres dobás: 6/5 ill. 5/4     Sárga lap: 3 ill. 3
Kiállítás: 4 perc ill. 8 perc

A találkozó a papírformának megfelelően indult. A 11. és 3. helyezettek mérkőzésén a 15. percben már 4 gólos (4:8) vendégelőny  volt, de a szünetig sikerült a körmendiek egy gólra felzárkóztak. A második játékrészben a hazaiak beleerősítettek és az 50. percben már kettő góllal ők vezettek. Innen fej-fej mellett haladtak a csapatok. Az utolsó 3 percben  a volt Cornexis Gabnai találatára azonban már csak egy kihagyott hétméteres, és egy időn túli gól volt a válasz.

Ifi: Körmendi DMTE- Alsóőrsi SE  28: 23 (16: 12)

Körmend: Németh B.- Belencsák, Kiskós 9/1, Szőke 5/2, Legáth 3/1, Stefanics 6/2, Galamb. Csere: Szalai 5/1, Vincze, Sály, Biczó, Szabó, Vörös. Edző: Németh Anita

7 méteres dobás: 12/7 ill.5/5
Sárga lap: 3 ill. 3
Kiállítás: 4 perc ill. 10 perc

A szokásos rossz kezdés most sem maradt el a körmendiek részéről (0:3, 2:5). Ezután viszont egy 8:0-ás szériával már meg fordították a mérkőzést és végig vezetve meg is nyerték.

A sportreferens kérésére a mérkőzés a Rendészeti Szakközépiskola tornatermében került megrendezésre a Kék Sünik  nemzetközi labdarúgótornája miatt. Az előzetesen beígért plusz költségek átvállalására azonban nem került sor. Elgondolkoztató eset! Az őszi fordulókban a csapat így egyszer sem tudta a "19/2001.(XII.10.) rendelet a sportról " alkotott önkormányzati rendeletének a mérkőzésekre természetbeni juttatásként  járó sportcsarnok használatot érvényesíteni. A sorozatos többletköltségekkel tovább  romlott/ romlik az egyesület amúgy is szűkös anyagi kerete.