Ifi: KK Ajka - Körmendi DMTE  41:30  (18:12)

Körmend: Sipos -Esztergályos 8, Horváth 10/3, Németh 9/1, Szőke,

Csere: Kónya, Legáth 3, Szabó Edző: Tóth Bernadett, Belényes Jánosné.

7 méteres dobás: 12/9 ill. 6/4

Sárga lap: 1 ill. 3

Kiállítás: 8 perc ill. 10 perc

Hazai góllal kezdődött a mérkőzés, de mint később kiderült ekkor vezetett utoljára az ajkai csapat. A körmendiek, már az elején magukhoz ragadták a kezdeményezést. A 13. percben már 6 gólos körmendi előnyt mutatott az eredményjelző (3:9). Szőke súlyos sérülése megzavarta a vendégeket.  Innen már felváltva estek a találatok, de megnyugtató előnnyel térhetett a Körmend pihenőre. A második félidő közepére már kilencgólosra duzzadt a piros-feketék előnye. A hazaiak innen Horváthra külön őrzőt állított és így egy kicsit sikerült közelebb kerülni a vendégekhez, de a körmendi magabiztos győzelmet nem tudták megakadályozni.

Az eredmény alakulása:

10. perc:    3:5

20. perc:    6:11

40. perc:  17:24

50. perc:  23:30

Körmend: Dévai A.- Sály 3, Legáth 2, Nagy A. 3, Nagy P. 2, Gorza  1, Vincze 1, Csere: Nagy P, Rendes 10/4, Szombathelyi, Belencsák 1, Horváth B., Szabó 7.

Edző: Galamb István

A két együttes ezen a napon nem volt egy súlycsoportban.

7 méteres dobás: 6/4 ill. 5/4

Sárga lap: 2 ill. 0

Kiállítás: 10 perc ill. 4 perc

10. perc:    7:4

20. perc:  14:9

40. perc:  27:17

50. perc:  38:27