Már megint a bírók voltak a főszereplők!

Sárvár-Körmendi DMTE 20: 21 vagy 21:21 (10: 10)

Ifi: Sárvár- Körmendi DMTE  29: 31 (11: 14)

Körmend: Kónya- Esztergályos 3, Horváth 6, Németh 2, Szőke 2,

Kiskós 4/1, Balogh 1. Csere: Legáth, Szabó, Szalai 1, Sály 2.

Edző: Tóth Bernadett, Belényes Jánosné.

7 méteres dobás: 8/6 ill. 2/1

Sárga lap: 3 ill.3

Kiállítás: 10 perc ill. 14 perc

A megyei rangadó tétje jelentős volt, mivel a két csapat azonos pontszámmal a kilencedik és tizedik helyet foglalta el a tabellán. A mérkőzés ennek jegyében indult. A Körmend  ragadta magához a kezdeményezést, a második percben már kettő találat állt a nevük mellett. A hazaiak a 8. percben megfordították az eredményt innen a csapatok felváltva vezettek egy-egy góllal. Esztergályos sérülése kisebb riadalmat okozott, de tovább tudta folytatni a játékot. Balogh Adriennek nem volt ilyen szerencséje az ő térdsérülése komolyabb volt és nem is tudta folytatni a játékot, így a kis létszámú vendégek elvesztették beállósukat. A második félidő izgalmasra sikeredett. A sárvári vezető gólra hárommal válaszoltak Horváthék. Állandósult a körmendi vezetés. De jött az újabb sérülés. Némethet kellett lehozni a pályáról szintén térdsérülés miatt, így már az irányítójukat is elvesztették a vendégek. De jöttek a fiatalok, és gyönyörű játékkal már háromgólosra növelték az előnyt. Innen léptek előtérbe a játékvezetők. Már a mérkőzésen a hazai csapat mellett álltak ki, de a körmendieknek mindig sikerült vitathatatlan gólokkal megőrizni vezetésüket. A körmendi játékosok tűrőképessége már elfogyni látszott a sorozatos bírói tévedések miatt, de a csúcs csak ezután következett. 20:21-es vendégelőnynél Hegyi Dóra versenybíró, az idő lejárta miatt jelezte a mérkőzés végét. A két sípmester viszont másképp döntött. Újabb sárvári támadást engedtek, amely góllal végződött. A versenybíró jelezte, hogy a gól időntúli volt. A körmendi játékosok öröme

óriási volt, hogy az egygólos őszi vereségért, ilyen irreális körülmények között visszatudtak vágni. A körmendi hivatalos személy beakart jutni a bírói öltözőbe, hogy a sérüléseket a biztosítás miatt rávezetesse a jegyzőkönyvre, de zárt ajtóra talált. A bírók később pillanatok alatt eltűntek, az öltözőjükben hagyták az igazolásokat és a mérkőzés jegyzőkönyvét. A második félidő 30. percére beírva más írással egy sárvári gól, a mérkőzés végeredményéhez 21:21, a 9-es számú játékosnál a gólok kifestve hibajavítóval, de az összesítésnél egy beírva, de a mez és gólrovatba nincs találata, igaz ezzel már 22 lenne a sárvári gól. A versenybíró jelezte, hogy Ő írásba adja, hogy az egyenlítő sárvári gól idő után történt. Ehhez még annyit kell tudni, hogy az óvás díja 30000 Ft, ami az egyesületnél jelentős összegnek számít, mivel áprilistól már csak heti egy alkalomra tudja a Hör csarnok bérleti díját fizetni.