2007-05-28 08:26:50

Körmendi DMTE- Alsóörsi SE 29:36 (15:20)

Ifi: Körmendi DMTE - Alsóörsi SE 26: 27 (13: 14)

Vezette: Balaskó, Jüngling

Körmend: Kónya - Esztergályos 3, Szalai 6, Horváth 7/1, , Szőke 4, Kiskós 8, Legáth 1. Csere: Nagy P, Dévai, Galamb, Németh B. Edző: Tóth Bernadett, Belényes Jánosné.

7 méteres dobás: 2/1 ill. 2/2   Sárga lap: 2 ill. 3

Kiállítás: 0 perc ill. 8 perc

Nem a legjobb előjelekkel kezdődött a mérkőzés, mert az előző fordulóban a súlyos térdsérültek miatt csak három felnőtt játékosa maradt a körmendi edzőpárosnak. A múlt heti elcsalt győzelem után, egy bizonyítási kényszer hatása alatt kezdtek a körmendi hölgyek. A harmadik percben már 3:1 volt a javukra, de már ekkor látszott, hogy védekezésük nem a legjobb. A vendégek fokozatosan ledolgozták hátrányukat. Kiskósék nem bírtak a volt Cornexis Horváthtal, aki 14 találata mellett jól szolgálta ki a többieket is. Ezen mérkőzésen a támadás jól ment a hazaiaknak, de a védekezési hibák miatt nem volt esélyük a győzelemre.

Az eredmény alakulása:

10. perc:    6:6

20. perc:  10:14

40. perc:  19:27

50. perc:  24:33

Körmend:Dévai A- Galamb 3/2, Szalai 2, Biczó 4, , Legáth 3, Gorza 4, Szombathelyi 1.

Csere:Nagy P, Szabó K. (kapusok), Szőke 4,  Holtay , Nagy P., Rendes 5/3, Nagy A.

Edző: Galamb István

7 méteres dobás: 8/5 ill. 2/2

Sárga lap: 3 ill. 2

Kiállítás: 4 perc ill. 14 perc

Szoros mérkőzés. Az utolsó három percben kettő kihagyott hétméteres. Az ellenfél 87-es születésű átlövőjével (17 gól) nem bírtak a körmendi lányok.

10. perc:    3:5

20. perc:    9:11

40. perc:  19:20

50. perc:  25:24